skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Zayıflama Için En Iyi çözümlerden Biri Pasif Jimnastik

Zayıflama için en iyi çözümlerden biri pasif jimnastik

kilo sarkma gibi sorunlar rahatsız eder

Zayıflama için ideal yöntem soğuk lipoliz ve pasif jimnastik

Zayıflamak için bir çok çözüm ve önümüzde kısa bir süre var. Bu durumda bizim imdadımıza soğuk lipoliz ve pasif jimnastik teknolojisi yetişiyor.Bize çeşit çeşit zayıflama yöntemleri sunuyor.Bu zayıflama yöntemlerinden size bir kaç örnek vereceğim.

Fazla yağlardan kurtulmak için en hızlı çözüm soğuk lipoliz, çünkü vakumlayan ve soğutan başlıkları sayesinde derimizdeki yağların hücre zarlarını dondurarak yaşamsal fonksiyonlarını kaybetmelerini sağladığı için artık orada o yağ hücresinin bir daha oluşması mümkün değil. Ve çok ciddi bir şekilde dört bedene kadar incelmenizi sağlayabilir.

Yağ kütlesi yoğunluğu kadar zayıflamanız mümkündür. Liposuction kadar iyi bir sonuç verir ama iyileşme süreci diye bir süreç yoktur bunun yerine parçalanmış yağlardan kurtulma süreci vardır. Uygulama yapılan bölgelerdeki yağlarınızdan kurtulursunuz. Hızlı kilo verdiren yöntemler içerisinde en sağlıklı olanı bu yöntem olup yine de zayıflamanıza katkı sağlayacak olan beslenme diyetini de uygulamanız gerekmektedir.

En iyi zayıflama cihazları içerisinde olan soğuk lipoliz cihazı, son yılların en hızlı ve en etkili zayıflama yöntemi olmuştur. Tek seansta 2 ya da 3 beden incelmek ve bu esnada ameliyat gibi ağır bir travma geçirmemek gerçekten güzel bir lüx.

Vücudunuzdaki fazla yağlar ; toprak altındaki petrol gibi, ve biz o yağları benzin gibi hazır enerji kaynağına dönüştürüyoruz.İşte soğuk lipoliz ile yağlardan kurtulmak böyle bir şey.

şekilli bir vücuda sahip olun

İkinci ve yıllardır kullanılan bir yöntem daha var o da elektro terapi( pasif jimnastik) cihazı:

Sizi altı seansta iki beden inceltir. Kesindir, sonuçları on yıllardır hep aynı olmuştur. Sizin kas sisteminizi elektrik akım dalgalarıyla uyarır ve çalışmasını sağlar , kas kütlenizde artış meydana gelir. 25 günde kas sisteminizi iki bedene kadar sıkılaştırı.

Bu terapiye iki ay devam ederseniz üç beden ya da dört beden incelirsiniz ve aynı zamanda sıkı bir cildiniz olur. Soğuk lipoliz ile kombin yapıldığında süre azalır yaklaşık 25 günde dört beden küçülürsünüz üstelik soğuk lipoliz yaptığınız bölgelerden bir daha kilo almadığınız gibi cildinizde sarkma olmaz, sıkı bir cildiniz olur.

Beslenmeniz den de abur cuburları çıkartıp sağlıklı beslenirseniz arzu ettiğiniz beden de arzu ettiğiniz hayatı yaşasınız.

Daha güncel bilgiler için https://www.instagram.com/aishwabeauty/ adresinden bizi takip edebilirsiniz

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top