skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Pasif Jimnastik Elektro Etkili Spor Uygulaması

Pasif Jimnastik Elektro etkili spor uygulaması

Pasif Jimnastik Elektro etkili spor uygulaması nedir?

Aishwa Beauty - Güzellik Merkezi - Pasif jimnastik elektro terapi

Elektro terapi

Pasif jimnastik Elektro etkili spor , yapılan uygulamada “Pasif Jimnastik Elektro terapi olarakta doktorlar tarafından adlandırılan” bu cihazın ev standardı olan bireysel kullanıcılar içinde tasarlanmış profesyonel olmayan tasarımlarıda vardır. Elktro etkili spor uygulamasıyla ortaya çıkan etkinin tam ve doğru tanımı Pasif Jimnastikdir. Bu uygulama Elektro mikro dalga cihazıyla uygulanır. Sonuç olarak doktorlarımızın mesleki alışkanlıklarından kaynaklı olarak her cihazın ardı sıra ekledikleri Terapi kelimesi aslında kendi uygulamalarına verdikleri mesleki bir tanımdır. Elbette bu cihaz tıbbi alanda özellikle felçli hastalarda da kullanılmaktadır ve bu şartlarda yapılan işlem elbette terapi olacaktır. Ancak teknik anlamda kasların çalıştırılması olan bu uygulama spor amaçlıda kullanılabilmektedir. Bu anlamda söz konusu cihaz pasif jimnastik olarak ifade edilebilmektedir.

Pasif Jimnastik Elektro etkili Spor uygulaması ne işe yarar?

Kısa ve öz olarak günlük hayatta çalıştırdığımız yada az çalıştırdığımız ve ya hiç çalıştırmadığımız kaslarımızı radyo dalgaları ile çalıştırarak kas yoğunluğu sağlamaktır.

Bu anlamda normal olarak günlük hayatta bazı kaslarımız hayatın akışı içerisinde rutin olarak çalışmaktadır.

Ancak bu rutin olarak günlük yaşam etkisiyle gelişebilen kasların dışında, ancak spor yaparsak yada spor yaparken uygulanacak özel programlarla geliştirilebilen kaslarımız da vardır.

Genelde karın bölgemizde bulunan bu kaslar Elektro etkili spor uygulaması ya da halk arasında bilinen adıyla Pasif Jimnastik cihazıyla daha kolay oluşturulabilir.

 

 

Pasif Jimnastik Elektro terapi

Pasif jimnastik elektro terapi

Kilo sorunu olanlar için de Pasif Jimnastik uygulaması faydalı olacaktır. Ama Nasıl?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi genelde çalıştırmadığımız kaslarımızı harekete geçiren çalıştıran bir sistemdir Pasif Jimnastik. Hal bu olunca tabiki yeni gelişen kas sistemimiz enerjiye ihtiyaç duyacaktır bu şartlarda iki şekilde bu yeni kaslar beslenebilir. Birinci şekli beslenme alışkanlığımız doğrudan protein temelli besinlere odaklayarak olabilir. İkinci şekli ise vücutta bulunan hazır yağların parçalanarak kaslara kaynak oluşturmakla bu sağlanır.

Elbette kilo sorunu odaklı uygulamalar da bu safhada Soğuk etkili güzellik cihazı ile uygulaması da ekstra destek olarak kullanılacak olursa zayıflama çok daha hızlı elde edilebilecektir. Çünkü Soğuk uygulama yağ hücrelerinin zar yapısını dondurarak parçalamakta ve böylece hücre içindeki enerji sahipsiz ve kullanılabilir kalmaktadır. Bu şartlarda kullanılabilir kısmı yeni oluşan kas sisteminde kullanılmakla birlikte ihtiyaç fazlası olanlar sitem tarafından vücuttan atılabilmektedir.

 

Aishwa Beauty - Güzellik Merkezi - Pasif jimnastik elektro terapi

fizyo terapi

Ayrıca istenmeyen ve vücutta yorgunluk ve halsizliklere neden olan toksinleri lenf sistemimiz vücuttan atmaktadır. Lenf dırenaj cihazı ile vücudun lenf sisteminin çalışmasını sağlanır. Böylece vücuttaki zararlı toksinlerin atılması ve parçalanmış yağ hücrelerinin enerjiye dönüşemeyen atıklarının vücuttan daha hızlı atılması sağlanabilir. Böylece vücudumuzda yorgunluğa halsizliğe sebep olan sistemden atılması gereken toksinlerden lenf sistemini cihaz desteğiyle kurtulur.  Sonuç olarak Pasif Jimnastik diğer cihazlar ile kombin edildiğinde etkisi özellikle kilo vermek husunda çok etkili olabilen en ideal yöntemlerden biridir.

Pasif Jimnastik Elektro terapi cihazı nasıl uygulanır?

Vücutta kas olarak düzgün bir görünüm arzu edilen bölgelere uygulanır. Buna göre karın bölgesi, omuz, göğüs, sırt yada kolda pazu bölgesi belirli bir plana göre tespit edilir. Sonrasında ise vücuda bağlanacak pedler jel sürülerek bandaj lastiklerle sabitlenir.  İstenilen bölgelere sabitlenen pedler ile kas sistemine radyo frekans elektro manyetik dalga verilerek çalıştırılmaya başlanır. Bu işlem onar dakikadan dört farklı dalga boyunda sürdürülerek işlem sonlandırılır.  İşlem sonunda kişi kaslarının oldukça sertleştiğini çalışan her bölgenin oldukça diri ve canlı olduğunu hissedecektir.

Şayet uygulama yapılan kişi, uygulama öncesinde hiç karın kasına sahip değilse 6. seanstan sonra çok azda olsa karın bölgesinin şekil almaya başlayacaktır. 12. seans sonrasında ise karın kasları oldukça belirgin bir hale geldiği görülecektir.  Pasif Jimnastik Elektro etkili spor uygulaması; Benzer sonuçlar farklı bölgelerde görüleceğinden kişi arzu edeceği bölge için uygulama tercihinde bulunabilir.

Pasif Jimnastik Elektro etkili spor cihazını kimler kullanamaz?

Görüldüğü gibi geniş bir uygulama seçeneği ve sonuçları itibarı ile ciddi faydaları olan Elektro etkili spor cihazı Pasif Jimnastik cihazı, bazı durum ve hallerde kullanılması hayati risk taşır.

Hatta uygulama tekniği ve insan anatomisi hakkında bilgisi bulunmayan, uzman olmayan kişilerce uygulanmaya kalkılırsa; ciddi rahatsız edici sonuçlara neden olabilir. Bütün bu uzmanlık gerektiren uygulama standartlarının dışında çok önemli başka detaylarda vardır. Bu detaylar ise uygulanacak şahsın sağlık durumuyla ilgili olup çok ama daha fazla önem taşımaktadır.Pasif Jimnastik Elektro etkili spor uygulaması”

Pasif Jimnastik Elektro terapi; Uygulama yapılacak kişide öncelikle kalp pili yada vücud içi her hangi bir medikal cihaz kulnanan kişilerde yapılamaz. Yada “Pasif Jimnastik Elektro etkili spor uygulaması” benzer nedenler sebebiyle kırık ve çıkık gibi durum sonrası destekle alakalı medikal metal implant taşıyan kişiler üzerinde de kesinlikle “Pasif Jimnastik Elektro etkili spor uygulaması” cihazı kullanılması uzmanlar asla tavsiye etmemektedirler.

https://www.instagram.com/aishwabeauty/

https://www.facebook.com/Aishwa-Sa%C4%9Fl%C4%B1k-Turizm-Ltd-%C5%9Eti-212186252741132/?ref=bookmarks

http://www.aishwabeauty.com/lenf-drenaj/

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top