skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
KİLO PROBLEMİ İLE İLGİLİ BİRKAÇ ÖNERİ

KİLO PROBLEMİ İLE İLGİLİ BİRKAÇ ÖNERİ

KİLO PROBLEMİ İLE İLGİLİ BİR KAÇ ÖNERİ

 

Soğuk lipoliz ve su dengesi

Biz soğuk zayıflama uygulamasında danışanlarımıza günde üç litre su içmelerini, bunun sağlık için olan önemini anlatıyoruz fakat Türk insanının genel problemi; çayı fazla tüketmek ve tabi ki çay çok içince su içme isteği kayboluyor. Bunun sebebi çayın diüretik  olmasıdır. Vücuttan su atılımı olurken aynı zamanda mineral kaybı da meydana gelir. Vücuttan atılan mineraller yüzünden hücreler su tutmakta başarısız olur. Vücutta mineral eksikliği olması su içme isteğini de ortadan kaldırır. Kişi su ihtiyacı olmadığını düşünür ama içinde hızla büyüyen bir çöl vardır ve bundan haberi bile olmaz.

 

işleyiş şekli

Soğuk uygulamalı zayıflama soğutma teknolojisi ile eksi 12 dereceğe kadar soğutulan yağ hücrelerinin hücre zarını birbirine bağlayan bağlar bozulur ve hücre çekirdeği ile yağ molekülleri açığa çıkar. Sonuç olarak sizin vücudunuzdaki kitleleşmiş yağlar tıpkı toprak altındaki petrol gibidir ve soğuk uygulamalı ile onu benzine çeviririz. Eğer su içmezseniz vücuttan atılamaz ve başka organlarda birikmeye yol açar. Parçalanan yağlar; ter ve idrar yoluyla atıldığı için böbrekleri korumak adına içilecek su miktarına dikkat edilmeli.

 

Soğuk zayıflama uygulaması

Bir çok durumda kilo almak,  esas olarak kasıtsız kronik sıvı kaybının bir sonucu olabilir. Sıvısız kaldığımıza, yediğimiz yağın büyük bir kısmının enerjiye dönüştürülmesi gerekirken bedende birikir. Yağı enerjiye dönüştüren şey, H2O’nun ( su ) hidrolitik potansiyelidir. Hidrolizi şöyle tanımlayabiliriz: Bir bileşimin su ile olan kimyasal tepkisi.

 

Kilo vermek için uygulanabilecek çok basit bir formül vardır. Her yemekten yarım saat önce iki su bardağı su içmektir.  Kitleleşmiş olan yağınızı soğuk uygulama gibi bir uygulama ile çözerken aynı zamanda su içme rutininizi bu şekilde düzenlerseniz bedeniniz kısa sürede doğal olarak tükettiğiniz yiyecek miktarını da düzenleyecektir.

 

soğuk lipoliz etkisi

İçtiğiniz su toksinlerin bedeninizden atılmasına yardımcı olur ve böylece bir çok toksinle baş etmeye çalışırken, yağı metabolize etmek gibi  diğer işlemlerle uğraşmaya daha az vakti olan bir bedenin işini kolaylaştırmış olursunuz.

 

Kilo vermek için binlerce liranızı harcarken su içmek gibi çok ucuz ve basit bir uygulamayı unutursanız istediğiniz sonucu alamayacağınız için paranız çöpe gider. Daha sonra yaptığınız yanlışları sisler ardına saklayıp  “her şeyi denedim ama kilo veremiyorum” diye  yakınırsınız. Fakat bunlar yalnızca sizin kendinizi kandırdığınız bahanelerden ibarettir.

 

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Back To Top