skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Diyet Sağlıklı Yiyeceklerle Yapılır, Paket Gıdaları Unutun

Diyet sağlıklı yiyeceklerle yapılır, paket gıdaları unutun

şekilli bir fizik için

Nedir aspartam: diyet yiyecek ve içeceklere konulan yapay tadlandırıcılardır.

Zayıflama programlarına girdiğinizde ( soğuk lipoliz veya pasif jimnastik gibi) aynı zamanda iyi bir diyet ile sağlıklı yaşam programına da başlamanız gerekli. Neden mi? Aşağıdaki yazımı okuduğunuzda nedenini anlayacaksınız.

Aspartam FDA tarafından onaylandıktan yalnızca bir yıl sonra onaylayanlar tarafından, aspartamın güvenlik derecesini gösteren orijinal verilerin bazılarında sahtekarlık yapıldığı anlaşılmış. Aspartam verilen hayvanların nöbet geçirdiği ve beyin tümörleri geliştirdiğini gösteren sonuçların gizlenmesi FDA’nın pek te güvenilmez bir yapısı olduğunu gösteriyor.Belliki okkalı bir rüşvet yemişler. Yapılan çalışmalarda ayrıca aspartamın beyin kanserininde dahil olduğu kanser çeşitleriyle ilişkilendirilmiş olduğu da görülmüştür.

elekltro terapi ile zayıfla

Bir kişi birden fazla diyet içecek içtiğinde, inme ya da kalp krizi geçirme riski %43 artmış olduğu tespit edilmiştir. Ama reklamlarda siz bunu göremezsiniz.Amerikan nöroloji akademisindeki araştırmalara göre, günde dört ya da daha fazla içiyorsanız, depresyon riskiniz %30 artar.

Diyet içecek ve yiyeceklerdeki yapay tadlandırıcılar özellikle dopamin ve serotonin gibi bazı beyin hormonlarında dengesizliği yol açtığı tespit edilmiştir.

Dopamin: kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan bir hormondur, eksikliği veya dengesiz salınımında depresyona gireriz. Günümüzde bir çok insanın sebepsiz yere depresyona girmesine yol açan şeyler işte bu kimyasallardır.

Serotonin: ağrıyı ve depresyonu azaltan beyni iyi hissettiren bir nörotransmitterdir. Düşük seviyede salınan serotonin agresif davranışlara sebep olur.

İngiltere’de Sheffield üniversitesinde moleküler biyoloji ve biyoteknoloji profesörü Peter Piper tarafından yapılan araştırmaya göre, diyet içeceğe eklenen küf önleyiciler ciddi hücre hasarına neden olur.Bu zarar muhtemelen beyin ve sinir hasarını da içerir.

Alkollü içecekler için bir karışım olan diyet soda içki sersemliğini kötüleştirir.Avustralya’da Royal Adelaide Hastanesindeki araştırmaya göre, diyet soda, kana karışan alkol oranını arttırır ve içki sersemliğini yoğunlaştırmasının yanı sıra, bu mahmurluğun daha çabuk ortaya çıkmasında sebep olur. Kana karışan alkol oranındaki artış, ayrıca beyin hücrelerinin yıkım oranını da arttırır.

Bu ürünlerin; adını ve ününü “diyet” olarak kazanması oldukça ironiktir çünkü bu içecekler insanları şişmanlatabilir. Yüksek kolesterol ve obeziteyle birlikte metabolik sonuçlarla bağlantılıdır. Günlük sadece iki şişe diyet içecek bel ölçünüzün artışıyla sonuçlanabilir.

Eğer kilo sorununuz varsa light içecek ve yiyecekler sizin için tehlikedir. İstediğiniz kadar güzellik merkezlerinde soğuk lipoliz veya pasif jimnastik olarak bilinen elektro terapi gibi hizmetleri kullanın hiç bir şekilde istediğiniz ideal kiloya ulaşamazsınız.

pasif jimnastik

Pasif jimnastik, soğuk lipoliz v.b. uygulamalar la birlikte diyet ile zayıflamak için dikkat etmeniz gerekenler

aspartam yüklü yiyecek ve içecekleri , yemeyin ve içmeyin. Her gün zayıflayacağım diye sağlıksız yiyecek ve içecek tüketmeniz böbreklerinizi iflas ettirir,aşırı derecede asitli olduğundan diş minelerinizi eritir. Bu sağlıksız, adı diyet olan gıdalardan vazgeçtiğiniz andan itibaren daha sağlıklı olmaya bir adım daha atmış olursunuz.

zayıflamak adına kullanacağınız diğer destekler ( soğuk lipoliz, elektro terapi, pasif jimnastik,liposuction gibi ) daha etkili olacağından hayatınızın sonuna kadar sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşursunuz.

Daha güncel bilgiler için https://www.instagram.com/aishwabeauty/ adresinden bizi takip edebilirsiniz

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.

Back To Top