skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Yüz “Derin Doku Masajı”

Yüz “Derin Doku Masajı”

Yüz masajı

Yüz masajı öncelikle yüzümüzdeki cildin ve derinin özellikle “derin doku masajı” yaşlanmasından dolayı meydana gelen olumsuz etkilerinden kurtulmak için yapıldığını bilmek gerekir. Yüz derin doku masajı yapılması, cildin daha genç ve sağlıklı bir şekilde görülmesini sağlamaktadır. Sadece cildin görünümü değil yüz masajı faydaları arasında migrenin, stersin ve baş ağrılarının giderilmesi de söylenebilir. Ayrıca sinüse bağlı tıkanıklarının da giderilmesinde faydalıdır. Yüz masajında losyon ve yağlar da kullanılmaktadır. Bunlar özellikle bitkisel özlü olarak seçildiğinden yüzün diri ve genç görülmesine yardımcı olmaktadır. Kırışıklar için maske tariflerimiz çok özeldir. Yıllardır uluslar arası tecrübemizle geliştirdiğimiz özel yüz derin doku masaj uygulamalarımız için merkezimizi ziyaret edip deneyimlemeniz emsallerimiz le aramızdaki derin farkı size kanıtlayacaktır.

Yüz Derin Doku Masajı

Yüz derin doku masajı

YÜZ DERİN DOKU MASAJI

Cilt bakımının birinci adımı cildin temizlenmesidir.Burada amaç, cilt üzerinde birikmiş sebumun oksidasyonu sonucu oluşan yapılar, ölü deri hücreleri, derinin ter yoluyla attığı fizyolojik atıkların giderilmesi, micro organizma ve çevresel kirliliklerin uzaklaştırılması , özellikle bayanlar da makyaj artıklarından arındırılmasıdır.

“derin doku masajı”derin doku masajı”derin doku masajı”derin doku masajı

Cildi temizlerken ;

Yüz derin doku masajı yapılmadan önce cilt çok iyi temizlenmelidir. Bu temizlik sırasında cilt kozmetiklerinin yanısıra , uygulanacak doğru masaj teknikleri kan dolaşımını hızlandırır.Cilde hapis olmuş sebumu ve ciltte birikmiş ölü hücreleri yumuşatıp , ciltten uzaklaştırmayı kolaylaştırarak daha derin bir temizlenme sağlar.

Yüz Derin Doku Masajı

yüz masajı

Yüz Derin Doku Masajı İle Göreceğiniz Etkiler

  • Yüz “Derin Doku Masajı; Cildin derin dokularına ulaşarak, tembelleşen kasları harekete geçirir.
  • Yüz “Derin Doku Masajı; Gıdı kısmındaki yağların kırılmasına yardımcı olur.
  • Yüz “Derin Doku Masajı;Ciltteki kırışıklıkların başlıca sebeplerinden olan dolaşım bozukluğuna etki ederek dolaşımın düzgün çalışmasını sağlar. Lenfatik sistemi çalıştırarak cildin bağışıklık hücrelerinin sağlıklı olasına katkıda bulunur.
  • Yüz “Derin Doku Masajı; Hücre yenilenmesini hızlandırır, oksijenlenmeyi arttırır , hücre içi besin dengesini sağlayarak daha taze bir görünüme yardımcı olur.
  • Yüz “Derin Doku Masajı; Zayıflamış yüz kaslarını güçlendirerek daha dinç bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

 

Yüz Derin Doku Masajı

yüz masajı

Yüz “Derin Doku Masajı; Düzenli olarak her ay yapılan yüz derin doku masajı ile daha genç, daha sağlıklı, pırıl pırıl parlayan bir bir cilde ve mükemmel yüz hatlarına sahip olursunuz. “ağrı masajı; Kendinize değer verin. Siz kendinize bakmaz iseniz aynalar bile size bakmaz.

ağrı masajı;

Aishwa Beauty ‘de pek çok masaj türü ile hizmet verilmektedir. Profesyonel masörlerimiz tarafından Selülit masajı ağrı masajı, Yüzderindoku masajı; sırt ağrısı masajı gibi pek çok farklı masaj tekniğiyle üyelerimize hizmet sunmaktayız. Sizleri Merkezimizde ağırlamayı çok isteriz.

Yüzderin doku masajı;

Yüz Derin Doku Masajı;

Daha güncel bilgiler için instagram adresinden bizi takip edebilirsiniz

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top