skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Masaj; Hayatın Konfor Ve  Rahatlık Etkenidir

Masaj; hayatın konfor ve rahatlık etkenidir

Boyun ve sırt masajı ile stres ve ağrılardan kurtulun

Masaj konforlu yaşam felsefesinin en etkili uygulamalarındandır

Masaj; insanların yaşam konforu ve kalitesini artırmak bedensel olarak rahatlamak ve huzurlu bir yaşam standardına ulaşarak yaşamdan zevk alarak mutlu olmak için talep ettiği hizmetlerden oluşan bir dokunma sanatıdır.

Yüzyıllardır insanların bildiği ve yaşamın bir parçası haline getirdiği masaj, genel olarak ağrıyı hafifletme, kas sıkışmalarından kurtulma, kasları gevşetme gibi amaçlar için kullanılan bir uygulamadır.

Masaj; Günümüzde iş hayatında stres baskı vücudumuzu çok zorlar. Bu anlamda strese ve baskılara bağlı olarak piskolojimiz bedenimizdeki kasılma gerginlik gibi sorunlara neden olur. Aşırı gerginlik kaslarımızda bir süre sonra ağrı yoğunluğuna ve sıkışmalara neden olur.

Gevşeme rahatlama ihtiyacı beden için artık alrm seviyesine kadar ulaşır…

Bu noktaya ulaşan bedenin ruh hali için masaj tek çaredir. Ve doğaldır. İlaç gibi başka sorunlara neden olacak geçici rahatlatıcı sentezlerden çok daha etkili ve çok daha kalıcıdır. Üstelik ilaç gibi yan etkileri bağımlılık ve yoksunluk krizi gibi sorunlara asla neden olmaz.

Yorgunluğunuz masajla sizden uzaklaşır

Stres ve masaj ilişkisi

Bu güne kadar hiç kimse masaj yoksunluğu krizi geçirmemiştir. Ancak ilaçlarla elde edilen, vücudu kandıran, rahatlama yöntemleri; bağımlılığa ve kullanılmadığında ise; yoksunluktan meydana gelen krizlere neden olmuştur.

Bu nedenle tavsiyemiz yoğun iş stresinden biraz olsun uzaklaşmak ve rahatlamak isteyen her birey mutlaka ve mutlaka masajı sıklıkla tercih etmelidir.

Refleksoloji masajıyla iç enerjiniz dengelenir

Yaşam ve huzur desteğidir

Çünkü masaj sizin yorgunluğunuzu yoğun iş stresinden kaynaklı beden ruhu ağırlığını alır.

Enerji akışınızı normal seyrine sokarak enerjinizden en verimli şekilde yararlanmanızı sağlar.

Masajın teknikleri, tarihçesi ve faydalarına dair konular; sitemiz içindeki farklı makalelere konu edilerek yazımlarımızda yer verilmiştir.

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.

 

Back To Top