skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Lifting Bakımı Ile Kusursuz Yüz Hatları Ve Uzun ömürlü Gençlik

Lifting bakımı ile kusursuz yüz hatları ve uzun ömürlü gençlik

LİFTİNG BAKIMI

Lifting Bakımı nedir önce onu tanıyalım. Hani yanağınızı iki parmağınızla tutup çekersiniz ya onu bıraktığınızda eski haline geliyorsa elastik bir cilde sahipsinizdir, gelmiyorsa elastikiyet kaybı vardır. Lifting ise o elastikiyet kaybını gidermenin ingilizce adıdır.

Cildimizin görmediğimiz bir alt yapısı vardır.O  öyle bir yapıdır ki ayrı bir dünya hatta galaksi gibidir. Tıp veya dermakozmetik alanında sıksın duyduğunuz bir isim vardır hyalüronik asit önce ondan başlayalım. Hyalüronik asit cildimizin denizidir, o denizin içinde bir çok canlı yaşar; fibroblav hücreleri ve bu hücrelerin oluşturduğu kollajen- elastik lifler, melanin hücreleri, kıl kökleri, DNA molekülleri, kan damarları, sinir reseptörleri ve daha bir çok canlı doku. bu canlı dokuları balık olarak düşünün, deniz kurursa balıklara ne olur? Ölürler. Hyalüronik asit bizim denizimiz ve o kuruduğunda diğer hücreler zamanından önce öleceği için cilde elastik kazandıran elastin lifler de yok olur. Cilt dokusunda gevşeklik ve sarkma meydana gelir.

Yüz liftingi

Yaşlanma , sıksık kilo alıp verme, aşırı mimik hareketleri, UV ışınları, aşırı yağlanma, az ve yetersiz su tüketimi, stres gibi nedenlerden dolayı yüz cildinde oluşan sarkma, gevşeme, kırışıklıklar ve mevcut deformasyonları önleyen bir yöntemdir. Yüz liftingi için, merkezimizde son sistem cihazlar ve ürünler kullanmaktayız.

Lifting Bakımı Nerelere Uygulanır?

Ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas grupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak, yüzünüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm kaslar toparlanırken ,  lifting sırasında kasların çalışması ile ciltte kan dolaşımı artar. Kirli kan, dolaşım kanallarıyla vücuttan atılırken, temiz kan da hücrelerin sağlıklı beslenmesini sağlar ve onarır. Dermis dediğimiz canlı tabakada kollajen ve elastin lif dokularının çoğalması sağlanır. Böylece hem kas dokusunun hem de cilt alt dokularının  toparlanması sağlanır.

Yüz kaslarımızı sadece konuşurken ve gülerken sınırlı bir şekilde kullandığımızı düşünecek olursak,  yüz liftingi işleminin ikinci seanstan itibaren etkisini yavaş yavaş göstermesi şaşırtıcı değildir.

Lifting Bakımı Hangi sıklıkla uygulanır?

Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere toplam 10-15 seans uygulanan yüz liftingi 30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanabilir. Bu yöntemde  cerrahi müdehale olmadığı ve deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği için , bir komplikasyon olmaz. Sonuçları inanılmazdır.

Klasik cilt bakımının ardından Ultrasaund yöntemiyle derin kırışıklıkları açan bir cilt ütüleme uygulamasıdır. Beraberinde vitamin – anti-aging serumları da kullanılır.

Daha güncel bilgiler için https://www.instagram.com/aishwabeauty/ adresinden bizi takip edebilirsiniz

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top