skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Kirpik Lifting Ve Kirpik Perması Uygulaması Nedir

Kirpik Lifting ve kirpik perması uygulaması nedir

Kirpik Lifting Uygulaması Nedir?

Kirpik lifting uygulaması ile kirpiklerinize ek bir parça takmadan, dışarıdan bir müdahaleye gerek kalmadan, daha kıvrık ve dolgun kirpiklere kavuşabilirsiniz. Böylece bakışlarınızı daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Kirpik perması adıyla da bilinen bu uygulama son zamanlarda çok tercih edilmektedir.

Özellikle kaşlarınıza mükemmel şeklini veren microblading ile birlikte tercih etmenizi öneririz.

 

kirpik-lifting

Kirpik Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kirpiklerimiz göz kapaklarımız ve gözlerimize, kullanacağımız yanlış kozmetik malzemeler ile zarar verebilir. Gözlerimizin enfeksiyon kapması ise daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden kirpik liftingi uygulaması sırasında kesinlikle hijyenik bir ortamda ve göz sağlığına zarar vermeyecek doğal malzemelerle işlem yapmaktayız. Kirpiklerin kıvrık olmasını sağlayacak patch adında silikonlar ve kirpikleri besleyen keratin ile işlem yapılmaktadır.

Uygulama esnasında herhangi bir kirpik dökülmesi veya kirpik kopması kesinlikle olmamaktadır. yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir.

 

kirpik-liftingkirpik-lifting

 

Neden kirpik lifting uygulaması yaptırmalısınız?

Öncelikli sebepleriniz arasında seyrek ve zayıf olan kirpik yapınızdan kurtulmak yer alabilir. Ancak bununla beraber dolgun bakışlara sahip olmak ve canlı bir göz hattı için de tercih edebilirsiniz. Güzellikle ilgili kaygılar kirpik liftingi uygulamasının tercih edilmesinde önemli bir nedeni teşkil ediyor. Özel toplantılarda dikkat çekmek, bakışlarınızla karşıdakini büyülemek ve hatta güzel göz renginizi daha da belirgin ve dikkat çekici hale getirmek için kirpik liftingi uygulaması ideal bir yöntemi ifade ediyor.

 

kirpik-liftingkirpik-lifting

 

Son olarak şunları ifade edelim. Bu yöntemin gözler için hiçbir zararı yoktur. Uygulama sırasında kimyasal makyaj malzemelerinden kaçınılması ve sadece kirpik kök hücrelerini besleyici vitaminlerin kullanılması göz sağlığını tehdit edici bir unsurun söz konusu olmamasının önemli sebepleri arasında yer alıyor. Ancak uygulama yapılacak güzellik merkezini doğru seçmek de, göz sağlığının korunması açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Kirpik lifting kişinin kirpiklerini daha dolgun ve uzun gösteren bir uygulamadır. Bu işlemde herhangi kimyasal bir madde kullanılmamaktadır. Böylece göze veya kirpiğe herhangi bir zararı olmaz. Kirpik liftingi ayrıca “Kirpik Perması” olarak da bilinmektedir.

 

kirpik-lifting

kirpik-lifting

 

Kirpik liftingi uygulaması kişinin kirpiklerine besleyici vitaminler ve keratin yüklemesi yapılarak gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla kirpiklerin sağlıklı ve daha uzun olması sağlanır.

Kirpik liftingi uygulaması maksimum 1 saatte tamamlanmaktadır. Uzun süreli etki gösteren bu işlem ortalama 3 aya kadar kalıcıdır. İlk uygulamadan yaklaşık 1,5-2 ay kadar sonra uygulandığı takdirde kalıcılık bakımından daha etkili olmaktadır.

Kirpik permasını profesyonel kişiler aracılığıyla dileyen herkes yaptırabilmektedir. Hatta seyrek ve az kirpiği olanlar da bu işlemi yaptırabilir. Böylelikle daha sağlıklı kirpiklere sahip olunabilmektedir.

Herhangi bir yan etkisi olmayan işlemin uygulanmasından sonra, kirpiklere uygulanan keratinden dolayı kısa bir süre yapışkanlık oluşması söz konusu olabilir. Bu durum geçici olduğundan herhangi bir olumsuz durum söz konusu değildir.

Daha güncel bilgiler için https://www.instagram.com/aishwabeauty/ adresinden bizi takip edebilirsiniz

 

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top