skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Lekeli Ve Kırışık Ciltler Için Nem Ve Protein Maskesi

Lekeli ve kırışık ciltler için Nem ve protein maskesi

Lekeli ve kırışık ciltler için Nem ve protein maskesi

 

leke ve kırışıklıklar için protein maskesi Aishwa Center

Lekeli ve kırışık ciltler için Nem ve protein maskesi hazırlığı ve malzemeler şunlardır 1Çorba kaşığı prinç, yarım litre sütte kaynatın. İçine bir tatlı kaşığı çiçek balı, bir çay kaşığı polen, iyice ılık olunca da bir prinç tanesi kadar arı sütü, 1 bıldırcın yumurtası koyun iyice karıştırın temiz cilde uygulayın yarım saat sonra ılık su ile yıkayın. Ardından nemlendiricinizi uygulayın

 

prinç: yaşlanmayı önleyen maddeler içerir. Allerjen yapısı yoktur. Ayrıca B1,B2,C ve E vitaminleri ile sodyum, magnezyum, potasyum, kalsiyum, demir ve fosfor minerallerini içerir.

Süt:B vitaminleri, Alfa Hidroksi Asit, kalsiyum ve diğer güçlü antioksidanlar açısından  oldukça zengindir. Cildin  üst katmanını ince ince soyarak ölü deri hücrelerinden cildi arındırırken süte karıştırılacak bir çok vitamin ve mineralin hücre içine rahatça geçişini sağlar. Renk açıcıdır, lekeleri gidermekte yardımcı olur, gözenekleri sıkılaştırır.

 

Polen: Amino asit ve protein bakımından oldukça zengin olan polenler vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Cildimize olan faydası ise anlatılamaz. Amino asitler hücrelerin yapı taşları olduğundan müthiş bir hücre yenileyici ve gençleştirici bir gıdadır. Cildinizi besler, yeniler, ışıl ışıl parlamasını sağlar. Düzenli kullanıldığında kırışıklıkları ortadan kaldırır, kollojen ve elastin üretimini artırarak yıllara meydan okumanızı sağlar.

 

Maske önemlidir leke maskesi Protein destekli Aishwa Center

Arı Sütü: Arı sütü mucize etkileri sebebiyle Dünya’nın en pahalı sütüdür. Üretimi çok zor olduğundan ülkemizde yılda sadece 50 kilogram kadar üretilebiliyor. Arı sütünün faydaları bilim adamlarını bile şaşkınlığa sürüklüyor zira o kadar güçlü bir yapısı var ki ömre ömür katacak şekilde bağışıklığı arttırıyor . Cildinize sadece arı sütünü her gün düzenli sürdüğünüz takdirde kırışıklıklardan eser kalmıyor , yaraların iyileşmesini hızlandırıyor, her türlü kanser hastalığını yenmenizde mucize yardımcınız ve kahramanınız olarak yerini alan arı sütü cilt maskelerinizin içine mutlaka eklemenizi tavsiye ederim.

Lekeli ve kırışık ciltler için Nem ve protein maskesi sizlerin daha dinamik enerjik ve ışıl ışıl bir cilde sahip olabilmeniz için mükemmel bir maske kürü dür. Sizler kendinizi ne kadar severseniz ne kadar özen gösterirsiniz o kadar mutlu ve daha az yaşlanır olursunuz. Lütfen kendinizi şımartın... Kendinize güzel bakım ödülleri verin. Bu sizi daha mutlu ve daha enerjik yapacaktır. Eğer siz mutlu ve enerjik olursanız, daha mutlu ve daha şanslı olacaksınız. Sosyal hayatınız sizden biraz olsun ışık kapabilmek biraz olsun enerjinizden enerji kapabilmek için çılgın dostlarla dolup taşacaktır. Mutluluğa ilk adım kendinizi daha çok sevmek ve daha çok değer vermektir.

 

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.

 

Back To Top