skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Güzellik Sırları Diye Birşey Yoktur Sağlıklı Yaşam Vardır

Güzellik Sırları Diye Birşey Yoktur Sağlıklı Yaşam Vardır

Güzellik Sırları Diye Birşey Yoktur Sağlıklı Yaşam Vardır

Sağlıklı yaşam; Işıl ışıl bir cilt mucize değil sadece sağlıklı olmanın görüntüsüdür.
Aynaya baktığınızda vücudunuzu dışardan görüyorsunuz. İçerde neler olup bittiğini bilmiyorsunuz. Yüzünüzde bir sivilce çıktığında canınız sıkılıyordur eminim, ya vücudunuz?? onun canı daha çok sıkkın. Sizinle konuşuyor ama siz duymuyorsunuz. Size “problem var ! Bana yardım et!” diyor. Siz ise sadece sivilce kurutucu kremler sürüp sürüp problemin yok olmasını bekliyorsunuz. Yanlış….

 

zayıflamak meyva ile mümkünmü ?

 

Vücudunuz mükemmel yaratılmış bir makinadır. Bu makinanın bir çalışma programı, ve temel madde ihtiyaçları vardır.Ruhumuz hipofiz bezini, hipofiz bezi beynimizi, beynimiz ise vücudumuzu yönetir.

Bu makinayı bir değirmene benzetirsek; burda ruhumuz: değirmene akmakta olan sudur. Hipofiz bezi:suyun aktığı ve akarken döndürdüğü çember. Beynimiz : çemberin dönmesi sonucu öğütme işlemi yapan taş mekanizma. Üretilen ürün ise nörotransmitter( haberci kimyasallar)dır. Bu haberci kimyasallar sizin ilgili organlarınıza ve o organların hücrelerine gidip beynin merkezinden gelen emirleri iletir ve reaksiyon başlar. Ya hücre programlı ölüm yaşar ya da yenilenme , büyüme sürecine başlar.Bu çark sisteminde bir basamak çalışmasın tüm sistem aksar ve siz hasta olursunuz.
Önce yüzünüz solar ama siz makyajla kamufle edersiniz ki bu sorunu ortadan kaldırmaz.

Sonra olmadık yerlerinizde sivilce, iltihaplı çıbanlar çıkar ve nedenini bilmeden onunda %

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top