skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Erkek Lazer Epilasyon

Erkek lazer epilasyon

koltuk altı epilasyon

Merhaba Aishwa Beauty Center’da Frozen Buz Lazer Erkek Lazer Epilasyon cihazı ile hizmet verilmektedir.

Erkekler için Lazer Epilasyon yeni bir olgudur. Ve bu anlamda Erkek Lazer Epilasyon sonuçları itibarı ile çok önemli bir rahatlık olduğu gün geçtikçe daha açık ve net anlaşılmaktadır.

Bu makine 950 nanometre boyunda kare atım teknolojisi ile atış yapmaktadır.  Bu dalga boyunda olmasının nedeni şudur. Atımı yapılan ışık dalga boyu ile hedef kıl ve ya tüy uyumludur ve atış yalnızca hedeflenen kıl kökünü görmektedir.  Ayrıca ter bezleri gibi ihtiyacımızın ömür boyu sürdüğü ve devamlılığı elzem olan lenf bezleri ve ter bezleri gibi benzer sistemlerimize bu cihazın asla zarar vermemesidir.

buz lazerin sonuçları

Aishwa güzellik merkezi Cilt bakım ve Tic. Ltd.Şti olarak bu makineyi kurumumuzda tercih etme sebebimiz bahse konu, söz konusu “Frozen buz lazer epilasyon” makinesinin insan anatomisine en uygun iş gören makine olmasıdır.

Genel olarak epilasyonda kullanılan teknik ütülemedir. Bu cihazın Erkek Lazer Epilasyon için diğer en önemli özelliği ise ütüleme tekniğine en uygun cihaz olması sebebiyle sonuçlar anlamında en etkili hizmeti müşterilerimiz için sunabilmesidir.

Erkekler genelde; Sakal üstü, boyun, göğüs, omuz üstü, kol, yarım kol, sırt ve karın bölgesi gibi bölgelerindeki tüylenmelerden rahatsız olmaktadırlar. Bu nedenle Erkek Lazer Epilasyon son yıllarda koltuk altı ve mayo bölgesi içinde tercih edilen bir seçenek olmuştur.  Tercihe göre arzu edilirse kurumumuz da bu hizmetlerde verilmektedir. Tamamen konusunda uzman personelimiz tarafından uygulanan bu hizmetle konforlu rahat bir yaşama devam edebilirsiniz. Mayo bölgesi epilasyonu özellikle kıl dönmesi gibi sorunlar yaşayan beyler için son derece kurtarıcı kesin bir çözüm olmuştur. Bu anlamda ihtiyaç sahibi olanlara önemle tavsiye ederiz.

epilasyon erkek için kalitenin vücudunda görünüm halidir

Koltuk altı lazer uygulaması lenf bezlerine etki eder mi?

Koltuk altındaki lenf bezleri ortalama olarak 2-3 cm derinlikte yer alırlar. Buraya lazer ışıklarının ulaşması olanaksızdır. Bu nedenle koltuk altı lazer epilasyon uygulamasında yapılan Erkek Lazer Epilasyon işlemi lenf bezlerine olumsuz etkisi kesinlikle olamaz. Hiçbir şekilde lenf bezi hastalıklarına ya da benzeri başka sorunlara asla neden olmaz. Bu güne kadar yurt dışı ve yurt içi uygulamalarda oluşan hiçbir olumsuzluk rapor edilmemiştir.

Güncel bilgiler için instegram sayfamızı takip edebilirsiniz

https://www.instagram.com/aishwabeauty/

 

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top