skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Buz Lazer Epilasyonda Son Sistem  Bay Ve Bayan

Buz Lazer Epilasyonda Son Sistem Bay ve Bayan

Buz Lazer Epilasyon

IPL Lazer teknolojisinde son sistem olan buz lazer epilasyon, Alexandrite kalitesi ve sonucu, Diode hızı ve konforu bu lazer cihazında bir araya gelerek kaliteli ve güvenli bir kullanım sunar. Soğutma sistemi olan başlıkları sayesinde acıyı hissetmezsiniz. IPL olduğu için en ince kılları ve en sarı kılları dahi görebilmektedir.Uygulayan için de uygulatan için de son derece güvenlidir. Diplomalı uzmanlar tarafından kullanılır. Herhangi bir hormonel sorununuz yoksa sekiz seasn sonrasında %75-80 tüylerde azalma olur. Hiçbir lazer uygulamasında %100 biteceğine dair bir garanti verilemez. Tamamen metabolizma ile alakalı bir sonuç alırsınız ama ilk zamanki gibi değil gözle görülemeyecek derecede azalma olur.

Acısız / Buz Lazer Epilasyon

Eski tip lazer sistemlerinde epilasyon uygulaması saatler sürüyordu yeni teknoloji olan buz lazer cihazımız ile bu süre yarının yarısına indi. Size zamandan tasarruf sağlar. İlk seasntan sonra bile %30 bir dökülme görülür.

Hemen randevu alıp acısız ve konforlu epilasyon için deneme atışı yaptırabilirsiniz.

Buz Lazer Teknolojisinin Avantajları

1 Avantaj

Buz lazer; epilasyon uygulamalarının en acısız ve en hızlı olan teknolojisidir. Sekiz yüz on nm. Dalga boyunda çalışır.
Geçmiş yıllara kıyasla daha etkili ve daha acısız bir teknoloji sayesinde kış ve yaz ayırt etmeksizin güvenli uygulama yapılmasına imkan sağlamıştır.

2 Avantaj

Uygulamayı acısız yapan en önemli etken buz başlığıdır. Buz başlığın olmadığı teknolojilerde lazer ışınımının verdiği ısı ile epilasyon uygulaması tam bir işkenceye dönüşüyordu. Şimdi epilasyon işlemlerinde buz lazer sistemi hem uygulanan misafir hem de uygulama yapan uzman için mükemmel bir konfor sunmaktadır.

3 Avantaj

Buz lazer teknolojisinin avantajlarından biri de son teknolojik başlıkları sayesinde her atışta büyük bir alana etki etmesidir. Bu sebepledir ki epilasyon süresi, geçmiş yıllara oranla yarı yarıya düşmüştür.

4 Avantaj

Ayrıca kesin sonuçlar elde etmek için bile uzun seanslara ihtiyaç duyulmamaktadır.
Bir cihaz üretildiği zaman uzun bir araştırma ve takip sonucu piyasaya sunulur. Önce belirlenmiş olan farklı farklı merkezlerde ve kliniklerde testleri yapılır, takip çizelgeleri oluşturulur. Tüm bunların sonucunda kesin olarak bu kadar seansta ve bu kadar zamanda %60-70-80 etki eder diye kesin veriler elde edilir.

İşte bizim cihazımız için de böyle bir araştırma yapılmış olup optimum sonuçlar elde etmek için altı hafta aralıklarla altı seansın yeterli olduğu belirlenmiştir.

epilasyon kalitesi ve vücudunuz

Tabi ki kişilerin hormonel yapısı, vücut endokrin sisteminin zaman zaman dengeyi şaşırması durumları istisna kabul edilir.

Buz gibi soğuk olan uygulama başlığı ve bir tür nötrleyici olan jel ile birlikte yüksek lazer ışınımının dengelenmesi sonucu istenmeyen tüylerden acısız, ağrısız konforlu bir şekilde kurtulmak mümkün olmaktadır.

nasıl görünmek istersiniz EPİLASYON FARKI

5 Avantaj

Buz lazer de diğer bir konfor ise ütüleme sisteminin olmasıdır.Ütüleme yöntemi; buz gibi soğuk başlığın geniş alandaki tüyler üzerinde gezdirilmek suretiyle daha hızlı ve daha etkili sonuçlar elde ederken , size zaman kazandırır. Artık eski sistemlerde olduğu gibi üç saatinizi küçük bir odada harcamak zorunda değilsiniz.

Her vücut yapısında, her kişi de aynı sonucu vermese de, ilk üç seansta %60 tüylerinizin yok olduğunu göreceksiniz.

Sonuçları sizi memnun eder

Yıllarca tüy dökücü kremler kullanan ve her kıl kökünden 4-5 kılın adeta fışkırdığı bir misafirimiz, ilk seansta %30 dökülmeyi gördüğünde , yıllarca tüy dökücü kremlere harcadığı parayı ve ona rağmen o kötü görüntüden bir türlü kurtulamamanın acısını da hatırlayarak “bu uygulama beni nasıl bir dertten kurtardı bilmiyorsunuz.

Endişeleriniz gereksizdir

Ben çok acı duyarım düşünesiyle hiç epilasyona yanaşmadım ama şuan hiç acı hissetmiyorum üstelik tek uygulamada %30 gitti ve kalan tüyler ise geç çıktı. Ben yıllardır hemen hemen her hafta bu kremleri kullanıyordum ve cildimde yaralar oluyordu”

Kadın ve Erkek farketmez

Sizi hem maddi hem manevi bir dertten kurtaran acısız ve ağrısız epilasyon uygulamasını kadın ve erkek , kış veya yaz demeden yaptırabilir.Ve epilasyona verdiğiniz para size çok görünebilir ama yıllarca tüy dökücü kremlere ve ağda salonlarına harcadığınız miktar daha fazladır emin olabilirsiniz.Epilasyona o paranın dörtte birini verip tamamen bu dertten kurtulmak en akıllıca çözüm diyebilirim. Yine de hesabınızı yapın ve siz karar verin, biz burda sizi bekliyor olacağız.

Daha güncel bilgiler için https://www.instagram.com/aishwabeauty/ adresinden bizi takip edebilirsiniz

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top