skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Cildinize Doğal Maskeler Yapın

Cildinize Doğal Maskeler Yapın

Akne siyah nokta leke problemlerinde doğal cilt maskeleri ile tanışın.

Akne siyah nokta leke problemlerinde doğal cilt maskeleri nin önemli yeri bulunmaktadır. Her gün yemek yiyorsunuz, acıkıyorsunuz çünkü ve doğada yetişen hemen hemen herşey sizin için güzel bir gıda. Beslenmezseniz; gerekli enerjiyi ve proteinleri, vitaminleri alamazsınız. Uzun süreli açlık yıkımı ve yıkımın ardından da ölümü getirir.

Cilt hücreleriniz de bu döngünün bir parçası, onu içerden olduğu kadar dışardan da beslemeniz gerekir bu bir gerçek. Eğer beslemezseniz; kuru, yıpranmış, pul pul dökülen, yer yer lekeler le çevrelenen, cansız ve mat yani ölü bir cilde sahip olursunuz. Yaşınızdan bir beş yaş ya da on yaş daha yaşlı görünmeniz de sizi bu durumda şaşırtmasın. Size bu yazımda “neler yapmalısınız ve neler yapmamalısınız” hakkında kısa bilgiler verip bir kaç doğal tarifle örnekler vereceğim.

Öncelikle cildimize kullanacağımız ürünler de yediğimiz yemekler kadar doğal olmalı. Yiyemediğiniz bir kremi cildinize yedirmeyin, onu zehirlersiniz.

Derma kozmetik satan eczaneler ve sayıları çok da fazla olmayan bazı mağazalar vardır. O mağazalarda bile organik sertifikalı ürün bulmak çok zordur maalesef. Ama index’ini okumayı öğrenirseniz en azından kanser yapmayan ürünleri kullanma şansınız olur ve inanın o reyonlardaki bir çok markayı elemek zorunda kalacaksınız. Bir başka yazımda sizlere kozmetiklerin index ( içerik)lerini nasıl okuyacağınızı, “ne ? Nedir?” tek tek açıklayacağım.

Size “bakım” diyorum “onarım” demiyorum.

Bunun nedeni; kendinize bakmadan geçirdiğiniz onca yıl, cildinizde olduk

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top