skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Aishwa Beauty Center

Aishwa Beauty Center

Ayşe Güzellik merkezi Tic.Ltd.Şti

Aishwa Beauty Center Sizlerin en iyi ve en kaliteli hizmeti alabilmesi için 2 yıllık hazırlık aşaması ve arge sonrası geçtiğimiz 2018 ocak ayının ortalarında kurulmuştur. Hizmet hayatına Aishwa Beauty Center Ticari ünvanla başlayan ama yapısal olarak Ticaret Limited şirketi olan kurumumuz İstanbul Ticaret odasına kayıtlıdır.

Kurucu şirket müdürü ve %50 hise ortağı Ayşe Bahar T. Hanım efendidir. Ayşe Bahar T. …/…/ 1978 de doğmuş ilk öğrenimi sakarya geyve orta okul Çengel köy Lise öğrenimini Kandilli Kız Lisesinde tamamlayıp ön lisansını Ulslararası Aydın Üniversitesi güzellik ve bakım hizmetleri bölümünü onur derecesi ile tamamlamıştır.

Aishwa Beauty Center; Kurucu ortağı ve müdürü olan Ayşe Bahar T. 2 yıl İSMEK mesleki eğitim kurumlarında Uzman Eğitmen olarak Kozmetik ürün satış uzmanlığı üzerine eğitimler vermiştir. Aynı dönemde oluşan talep üzerine Şişli Halk Eğitim ve mesleki yeterlilik Merkezi kurumun da Güzellik Uzmanlığı kurslarını başarı ile yöneterek pek kişinin kendi bakımı konusunda bilgi sahibi olmasını sağladığı gibi aynı zamanda mesleğinde daha iyi olmak isteyen vasıfsız yada belgesiz bireyi teknik ve beceri olarak yeterlilik derecesinde kurumdan mezun etmiştir.

Ayşe Bahar Tüylü uzmanlık ve sertifikalar:

Ön lisans Diploması:

Aishwa Beauty Center da hangi hizmetler verilmektedir.

Aishwa Center da cilt bakımının tüm alanlarında her tür bakım ve hizmetin titizlikle verildiğini burada kesin olarak belirtmeliyiz.

Yapılan uygulamalar:

Buz lazer (IPL) Epilasyon uygulaması

Cilt bakımı

Selülit masaj uygulamaları

Kalasik Msaj uygulamaları

Pasif jimnastik kilo kontrolü uygulamaları

Lenf drenaj uygulamaları

Lenfatik masaj uygulamaları

Maske uygulamaları.

Siyah nokta temizliği

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top