skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Ahtapot Zayıflama Mı? Bu Da Nedir?

Ahtapot zayıflama mı? Bu da nedir?

kızıl led zayıflama ve yenileme

Merhaba bu gün sizlere Ultra Slim& Light zayıflama sistemi nam-ı diğer ahtapot zayıflama yöntemi ile ilgili bilmediğiniz detayları paylaşacağım.

 

Nedir bu Ahtapot ile zayıflama?

 

Ben de bir sabah telefon sesleri ile uyandığımda öğrendim bu ahtapot mevzusunu.  Akşam haberlerinde insanlar izlemişler böyle haber bir reklamı ve cazip gelmiş insanlara tek seferde , ameliyat olmadan ve de seans bitiminde hemen 7 santim incelmek.

 

Bir kere ışınlanma teknolojisi o kadar da gelişmedi, o kadar sıradanlaşmadı. Sizin yağlarınızı tek bir seansla vücut dışına ameliyatsız, kesi olmaksızın transfer edilebilmesi ancak ışınlanma teknolojisinin gelişmesi ile olur. Bunun dışında sedyeden kalktığınızda yedi kiloluk bir yağdan kurtulmanız için iyi bir plastik cerrahın maharetli ellerine ihtiyacınız var ; Liposaction dan başka hiçbir şekilde sedyeden kalkar kalkmaz 7 kilodan kurtulmuş olmazsınız. Bunu iyice bir anlayalım ki yanlış anlamalar yüzünden yanlış beklentiler ile yüklü paracıklarınızı heba etmeyesiniz.

 

Şimdi size Ultra Slim& Light nedir, nasıl işlem görür ve ne kadar zamanda etki alınır bunu paylaşacağım ve paylaştığım yazıyı aldığım Amerikan kaynaklı sitenin de linkini vereceğim. İsteyen oradan orjinal yasının tamamını okuyabilir.

Ultra Slim&Light Işık Terapisi İncelmesi

Ultra slim hücresel seviyeyi hedefler ve bunu yaparken, yağ azaltma ve cilt sıkılaştırmayla birlikte drematik kilo kaybı ile anında etkili sonuçlar sunar.

Her şeyden  önce, bu teknolojinin özünde , derinin altında yaklaşık 8-10 mm derinliğinde nüfuz yeteneğine sahip kızıl ötesi ışık demeti vardır. Sadece yağ hücresi muhtevasına saldırarak vücuda doğal detoksifikasyon sağlar. Buna ek olarak cihaz kırışıklıkları hafifletmeye,  gevşemiş cildi sıkılaştırmaya, pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur ve bunu her hangi bir kesi ya da iğneye maruz kalmadan sağlar. Kişinin kilo durumuna göre haftada  1 ila 4 seans önerilir. Sürdürülebilir ve gözle görülür sonuçları gözlemlemek için 3-20 seans arası yapılması tavsiye edilir.

 

Yukarıdaki yazı dan da anlaşıldığı üzere öyle sedyeden kalktım tek seansa 7 santim küçüldüm bu mümkün değil.

İlgili yazının linki: www.lighttherapydevice.com

 

Soğuk lipoliz yağ hücrelerini kırarak etkinliğini yok eder

Şimdi gelelim size tek seans ta 6 kilo vermenizi tecrübeleriyle garanti eden soğuk lipoliz cihazına. Eğer sıkılaşma programı ile birlikte uygularsanız ki sarkma olmasını istemiyorsanız mutlaka sıkılaşma ve kas güçlendirme programı uygulayın derim. Uygulama yapılan bölgenizde eğer 3 kilo fazlanız varsa gider, 6 kilo fazlanız varsa gider ama sizin kitlesel yağ dağılımınız dağınıksa yani; kollar, sırt, karın ve yan simitler, basen ve iç bacaklar, kalçalar ve baldırlar olmak üzere dağınıksa size tek seansta bu 6 kiloyu vaat edemem gerçekçi olalım. Ama karın bölgenizde , bel bölgenizde varsa 6 kilo fazlanız işte o zaman 6 kilo sadece yağdan tek seansta kurtulma programını başlatmış oluruz. Seans 50 dakikada yağların hücre zarlarını parçalar, iki hafta gibi bir süre de yağ hücrelerinde çözünmeler meydana gelir yaklaşık 2,5 ay da yağlarınızdan tamamen kurtulmuş olursunuz. Bu esnada parçalanan yağların böbreklere zarar vermeden vücuttan atılması için de günde üç litre su içmelisiniz. Yoğun ter ve idrar ile yağ molekülleri vücut dışına 2,5-3 ayda atılmış olur. Sıkılaşma programı uygulamazsanız bölgeden boşalan yağlar sebebiyle gevşeklik olur bu da sizi oldukça rahatsız eder.  Bu yüzden mutlaka uzmanınızın tavsiyesine uygun bu cihazlar icat edildikleri andan itibaren en az iki yıl test edilmektedir ve bu testler göz önüne alınarak bir program ve uygulama prosedürü planlanır. Siz bu plana uymazsanız her şey beklediğiniz ve uzmanınızın garanti verdiği gibi olmaz ve de hayal kırıklığına uğrarsınız.

Kilo vermek gerçekten kolaymıdır

Soğuk Lipoliz Bel bölgesindeki yağlara müdehale

Her kes kolay kilo vermek ve fit olmak ister… İşin doğrusu bu öylesi kolay ve bir çırpıda olacak bir şey değildir. Fizik yasalarını ve süreç kanunlarını esnetmek yada onları aldatmak mümkün değildir.  Eğer ameliyatsız yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu işlemler zaman ve sürece dayalı uygulamalardır. Bazı durumlar ki 95 kilonun üstü tam olarak obez tanımı yapılabilir ki obez tanımından sonraki aşamalarda mesela 150 – 250 kilo gibi durumlarda ameliyat bile hemen bir çözüm değildir. Doktorlar bir sürece programlayarak sizden bellirli bir ölçüde kilo vermenizi ve ameliyat edilebilecek bir kiloya kadar vermenizi isterler bazen bu bir kaç sürebilir. Eğer disiplinli olursanız. zamanı iyi değerlendirirseniz her programda başarılı olunabilir. Öncelikle uzmanın tavsiyelerine tam olarak uyulmalı ve program sıkı bir şekilde takip edilmelidir. Zahmet ve disiplin olmadan sonuçta olmaz.

Soğuk Lİpoliz etkili nasıl olur

Soğuk lipoliz yağları önce ısıtır sonrada eksi 5 den eksi 10 kadar soğutarak etkinliğini kırarak yok eder

Soğuk lipoliz cihazı size çok iyi bir destek sağlar inatçı yerleşik yağları kolay atılabilir bir duruma getirir ancak yine siz devreye girip disiplinli bir şekilde günde üç litre su içip her iki günde bir 12 bin adımlık tempolu bir yürüyüş yapmaz sanız yada elektro terapi desteği alarak iki günde bir 40 dakikalık seans süreçleri yaşamaz iseniz başarı oranınız % 30 azaltmış olursunuz. Evet belli ölçüde kilo verirsiniz ancak beklediğiniz seviyenin altında kalacaktır. Elbette yapılan uygulamanın etkisi en sonunda kendini gösterecektir. Ancak 6- yada 9 ay kadar uzun bir süreç sonra kilo azalımını göreceksiniz. Ancak yapılan ilk işlemin sonuçları disiplinli bir uygulama zinciri ile 2 ay kadar kısa bir sürede net bir şekilde görülecektir. Sabır disiplin ve azim sizi ideal kilonuza kavuşturabilecek en kısa yoldur.  Aksi halde sihirli bir değnek ile ya da büyü ile fit bir görünüme sahip olmanız imkansızdır.

 

Işınlanma teknolojisi estetik ve güzellik sektörüne gelsin söz ilk ben size yazıp haber vericem. J

aishwabeauty instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

aishwabeauty facebook hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top