skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com

Aishwa Beauty Center Sizlerin en iyi ve en kaliteli hizmeti alabilmesi için 2 yıllık hazırlık aşaması ve arge sonrası geçtiğimiz 2018 ocak ayının ortalarında kurulmuştur. Hizmet hayatına Aishwa Beauty Center Ticari ünvanla başlayan ama yapısal olarak Ticaret Limited şirketi olan kurumumuz İstanbul Ticaret odasına kayıtlıdır.

Kurucu şirket müdürü ve %50 hise ortağı Ayşe Bahar T. Hanım efendidir. Ayşe Bahar T. de doğmuş ilk öğrenimi sakarya geyve orta okul Çengel köy Lise öğrenimini Kandilli Kız Lisesinde tamamlayıp ön lisansını Ulslararası Aydın Üniversitesi güzellik ve bakım hizmetleri bölümünü onur derecesi ile tamamlamıştır.

Aishwa Beauty Center; Kurucu ortağı ve müdürü olan Ayşe Bahar T. 2 yıl İSMEK mesleki eğitim kurumlarında Uzman Eğitmen olarak Kozmetik ürün satış uzmanlığı üzerine eğitimler vermiştir. Aynı dönemde oluşan talep üzerine Şişli Halk Eğitim ve mesleki yeterlilik Merkezi kurumun da Güzellik Uzmanlığı kurslarını başarı ile yöneterek pek kişinin kendi bakımı konusunda bilgi sahibi olmasını sağladığı gibi aynı zamanda mesleğinde daha iyi olmak isteyen vasıfsız yada belgesiz bireyi teknik ve beceri olarak yeterlilik derecesinde kurumdan mezun etmiştir.

Ayşe Bahar Tüylü uzmanlık ve sertifikalar:

Ön lisans Diploması:

Aishwa Beauty Center da hangi hizmetler verilmektedir.

Aishwa Center da cilt bakımının tüm alanlarında her tür bakım ve hizmetin titizlikle verildiğini burada kesin olarak belirtmeliyiz.

Yapılan uygulamalar:

Buz lazer (IPL) Epilasyon uygulaması

Cilt bakımı

Selülit masaj uygulamaları

Kalasik Msaj uygulamaları

Pasif jimnastik kilo kontrolü uygulamaları

Lenf drenaj uygulamaları

Lenfatik masaj uygulamaları

Maske uygulamaları.

Siyah nokta temizliği

Back To Top