skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Fırsat 3 Arkadaş Gelin Indirimi Kapın

Fırsat 3 Arkadaş gelin indirimi kapın

Fırsatları kaçırmayın

Buz lazer Kampanyası 3 işi gelin indirimi kapın

Fırsat buz lazer epilasyon; Evet arkadaşlar Epilasyon olsun cilt bakımı olsun yada kilolarımızdan kurtulmak istiyoruz soğuk lipoliz ihtiyacımız var üç arkadaşımızı daha yanımıza alıyoruz Aishwa beauty güzellik merkezinin yolunu tutuyoruz.

Hadi geldiniz diyelim ne olacak. İşte bu soru en önemli cevabı size getiriyor. Çok özel kampanyalardan yararlanabilme şansı elde ediyorsunuz. diyelimki Epilasyon ihtiyacınız var! Mesela koltuk altı yarım bacak ve genital bölge 16.10.2018 tarihi itibarı ile 1000 TL bu da özel kampanya ama eğer 3 arkadaş olarak gelirseniz X 3= maliyet 2750 TL olarak kişi başı maliyetiniz daha da azalmış olarak sizlere yansıyacak.

Cilt Bakımı fırsatları

Mesela diyelimki cilt bakımı yaptırmak istiyorsunuz yine 16.10.2018 tarih itibarı ile kişi başı 150 TL ancak 3 arkadaş geldiniz 300 TL özel indirimi elde edebileceksiniz.

Soğuk lipoliz fırsatları

Soğuk lipoliz fırsatı kaçırmayın 3 arkadaş kampanyası

Ya da diyelim ki kilo probleminiz var soğuk lipoliz ile bu sorununuzdan kurtulmak istiyorsunuz! Öyleyse şunu bir dinleyin soğuk lipolizin seans-ı ki bu tek seans sizin bir çok kilonuzdan kesin olarak kurtulmanızı kolayca sağlayacaktır. Tek başına yalnız geldiniz diyelim 16.10.2018 tarihi itibarı ile soğuk lipoliz fiyatımız 6 seans elektro terapi destekli olarak 1200 TL iken üç arkadaşınızıda yanınıza alıp geldiğiniz de bu rakam elektro terapi destekli ve yanında bir seans ta Lenfatik masaj cihazlı seans olarak olmak üzere 3100 TL olarak ödüyorsunuz.

 

Böylece 500 TL kadar indirim avantajından ve yanında özel bir lenfatik seans-ı da kazanarak kilolarınızdan kurtulma fırsatını kullanabiliyorsunuz.

Elektro terapi fırsatları

soğuk lipoliz 3 arkadaş kampanyası

Bu kampanyada fırsat bitmiyor mesela elektro terapi 12 Seans fiyatı 600 TL iken üç arkadaşınızla gelirseniz 1500 böylece 300 TL indirim farkıyla bu para cebinizde kalabiliyor. Gidip arkadaşlarınızla bir yemek yiyebilir ya da sinemada güzel bir günü paylaşabilirsiniz.

Bu çok özel kampanyalardan daha fazlasını öğrenmek ve haberdar olmak istiyorsanız İnstegramda Aishwa Beauty güzellik merkezi sayfamızı takip edin. Ayrıca bizi takip edenler çok daha özel indirimler kazanacaktır. Çekilişli cilt bakım, elektro terapi ve özel maske kür senas hediyelerimiz ve daha neler neler. Bizi mutlaka takip edin.

 

 

Fırsatları kaçırmayın.

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top