skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Buz Lazer (IPL Standart) Ultra Epilasyon Makinesi

Buz Lazer (IPL standart) Ultra Epilasyon makinesi

Lazer epilasyon cihaz fiyatları; İlase Lazer Epilasyon cihazı multi sistem çok etkin bir epilasyon teknolojisidir.

İlase Lazer Epilasyon cihazı

Buz lazer teknolojisi lazer epilasyon dünyasına yeni bir soluk getirmiştir. Şimdi ise İLase Laser Epilasyon bu mevcut teknolojiyi daha üst bir seviyeye taşımıştır. Lazer teknolojisi hayatımızdaki bir çok zorluğu kolaylığa dönüştüren çok özel bir teknolojidir. Peki neler sağlar.

Buz lazer Teknolojisinin avantajları

Acısız ağrısız sonuç verir.

Yan etkisi sıfır düzeyindedir.

Yanma ve kabarma gibi sorunlar asla oluşmaz.

 

İlase Laser Epilasyon cihazı ve sağladığı avantajlar.

 

Lazer Epilasyon cihazları

Jelsiz & jiletsiz

Sınırsız atış garantisi

Alexsandrite konforu ve sonuçlandırma garantisinde

V-Pluse başlıkları enerji kaybını minimize eden başlık tasarımı ve kişiye özel silikon aparatları ile güvenli uygulamalar yapapabilirliğini garanti eder.

Değiştirilebilir silikon uygulama başlığı önemli bir avantaj sağlar bu sebeple son derece hijyenik uygulama konforu sağlar.

Teknik özellikler

Saniyede 10 atış hızına çıkabilir size zamandan son derece nicelik oluşturacak tasarruf imkanı sağlar. Bu sayede daha az zamanda daha etkin ve kesin sonuçlar alabilir. Daha az zaman aralığında daha fazla kişiye hizmet sunabilirsiniz.

İlase Lazer Epilasyon cihazı Buzlanan başlığı sayesinde önceki nesil buz lazer başlıklarından çok daha iyi etkiye sahiptir.

İlase Lazer Epilasyon; 640 – 1200nm dalga boyu ile kalıcı sonuç verme konusunda çok daha yüksek etkilere sahiptir. Üyelerinize yüksek verimlilikte etki sağlayan paketler sunma imkanı kazanabilirsiniz.

İlase Lazer Epilasyon tüm cilt tiplerine son derece uyumlu ve  son derece verimli uygulamalar yapabilme imkanı kazanacaksınız

 

Lazer epilasyon cihaz fiyatları

İlase Lazer Epilasyon ile en ince tüylerden dahi üzerinde son derece etkin ve kesin sonuçlar elde edebilme avantajı elde edebilirsiniz.

İlase Lazer Epilasyon cihazımız 10×40 nm Çift başlık

İlase Lazer Epilasyon cihazımız 2000W oranında yüksek güç ile 1-50J/cm 2’ye ulaşabilen enerji çıkışı

İlase Lazer Epilasyon Cihazımızın son derece kullanımı kolay bir menüye sahiptir.

İlase Lazer Epilasyon Cihazımızın menüsünde çoklu dil seçeneğiyle çok avantajlı kullanım sağlar

İlase Lazer Epilasyon cihaz başlık merceği safir kristal den olup yüksek kalite standardı sağlar.

 

Buz lazer Cihaz fiyatları

 

 

 

 

 

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.
Back To Top