skip to Main Content
+90 212 969 54 61 info@aishwabeauty.com
Altın Başlıklı Cilt Yenileme Ve Gençleştirme Uygulaması

Altın başlıklı cilt yenileme ve gençleştirme uygulaması

Altın başlıklı cilt yenileme uygulaması son yılların gözde gençlik iksiri

Altın başlıklı cilt yenileme uygulaması son yılların gençlik iksiri olarak bir çok merkezde hızla kullanımı artan Altın başlıklı cilt yenileme çok etkili bir uygulamadır. Neden bu uygulamaya ihtiyaç duyuyoruz? Sorusuna aşağıda yine bir soruyla karşılık versem ve bu sorunun cevabını birlikte arasak.

Aynaya baktığında ne görüyorsun?

Kırışmış bir cilt mi? Yoksa ergenlik döneminden kalan derin kistik sivilce izleri mi? Belki bir yaz tatilinde güneşin tadını çıkarırken dikkat etmediğin için oluşan güneş lekeleridir gördüğün. Bir kaza da geçirmiş olabilirsin, hafif iz bırakmış bir yanık mesela .. Ya da geniş gözenekler ile mat, cansız bir cilt, sakmış ve elastikiyetini kaybetmiş bir yüz de görmüş olabilirsin. Evet bu senin mutsuz olmanı sağlar ama çaresiz değilsin.

Binlerce yıl öncesinden günümüze kadar bu tip sorunlar insanların mutsuz olmasına ve toplumdan uzaklaşmasına, içine kapanık bir ruh halinde olmasına sebep olmuştur. Sorunlar benzer, çözümler de benzer. Nasıl mı?

Küçük bir tarih gezisi yapalım yine :))

Antik çağlarda varlıklı insanlar , altın silindirleri ciltlerinde gezdirip masaj yaptırırlarmış, ciltte kırışıklığı önlediğine inanılıyormuş.
Roma’nın savaşçıları savaş sonrasında yaralarının üzerine altın basarlarmış ve yaraları çabuk iyileşirmiş.

 

Altın başlıklı cilt yenileme

Alın çizgileri yok olabilir

Bir efsaneye göre Atlantis ülkesi bilimde o kadar gelişmiş ki altın tozlarından serumlar yapıp gençlik iksiri olarak damarlarından veriyorlarmış. Böylece uzun ve sağlıklı yaşıyorlarmış.Ab-ı Hayat gibi. Düşünün; yıpranan hücrelerinizi mütemadiyen yeniliyorsunuz ve hiç hastalık yok, yaşlanma yok.

Neden Altın başlık?

Altın başlıklı cilt yenileme cihazının doğuşu: Biz altının çok iyi bir iletken olduğunu biliyoruz. Tüm teknolojik cihazlarda altın kullanılması zorunlu, yoksa iletişim olmaz. Peki altın cilde temas ettiğinde ne olur ? Temas eden bölgenin kan dolaşımını arttırır, hücre yenilenme sürecini hızlandırarak gençleşmeyi başlattır. İlginçtir ki , çoğunluğu kan da olmak üzere, her insanın vücudunda yaklaşık 0,2mg altın bulunur. Bu da bilim adamlarının altının sağlığa etkileri üzerine araştırma yapmalarını sağlayan bir bilgidir. Altın vücuda temas ettirildiğinde hücrelerimizde bulunan iyonların altının etkisiyle aktif hale geldiği ve yaşa bağlı olarak oluşan hücreler arası deformasyonlarda bağlantıların yeniden yapılandırılmasında yardımcı olduğu saptanmıştır.Ve bu bilginin yeniden gündeme gelmesi ile altın başlık sahibi olan cihazların üretilmesi ve bunlarla cilt yenileme yapılması son yıllarda yaygınlaştı.

 

Altın başlıklı cilt yenileme

Önemli üniversitelerin de altının tıbbi alandaki yeri ile ilgili araştırmaları

Edinburgh üniversitesinde bilim insanları altının, akciğer kanseri tedavisinde hücreleri tedavi etmek için kullanılan ilaçlardaki etkiyi arttırdığı sonucuna varmıştır. Altının kimyasal reaksiyonlarda , katalize etmek ve arttırmak adına güvenli bir element olduğu bilinmektedir.

Bu kadar bilgiyi niye verdim: çünkü bilim adamları, altının hücre yenileme özelliğini günümüz teknolojisiyle birleştidiler ve 25 ila 49 adet arasında değişen, altın suyuna batırılmış micro iğneler ile yenilenme de çığır aştılar ve Altın başlıklı cilt yenileme teknolojisi ortaya çıktı. Bu teknoloji nasıl çalışır diye soracak olursanız kısaca anlatayım.

0,3 ten başlayıp 3 mm derinliğe kadar inebilen, radyo frekans enerjisini her bir micro iğne tanesine kadar bölüp cildin üst kısmını etkilemeden cilt alt dokusunu uyararak canlı dokudaki fibroblast hücrelerini harekete geçiren, harekete geçen hücrelerin ise yeni ve çok sayıda kollojen ve elastin dokusu üretmesini sağlayan bir cihaz ürettiler ve işte karşınızda altın başlık uygulaması.

Bahsi geçen bu dokular cildi sıkı ve dolgun yapan cilt alt dokularıdır.

Gelelim altınının bu uygulamadaki rolüne: Bu micro iğne gibi noktaların üzerini kaplamış olan altın elementi, radyo frekans dalgalarının da etkisiyle iyonize olur ve cilt alt dokusuna her atışta bir miktar iyon karışır. Hücreler arası enerji akışı hızlanır ve toksik atımı ile hücre içi besin girişi kolaylaşır.Hem orada suni hasar sebebiyle o bölgeye hücum eden trombositler, alyuvarlar çoğaldığı için, hem fibroblast hücreleri uyarıldığı için, hem de hücreler arası ve hücre içi alışveriş hızlandığı için hücre yenilenmesi artar. Böylece ciltte yaşlılıktan, sivilceden, yanıktan , güneşten veya başka bir hasardan kaynaklanan sorunlar ilk seanstan itibaren çözüme kavuşur.

 

Altın başlıklı cilt yenileme

Hafif hasarlarda tek seans bile problemi çözer, hasarın durumuna göre 2 veya 3 en fazla 6 seasnta pürüzsüz , ışıl ışıl bir cilde sahip olursunuz.

UYGULAMA ALANLARI

Cilt gençleştirir
Cilt yeniler
Cilt sıkılaştırır( elastikiyet kaybını giderir)
Cilt germe sağlar (lifting etkisi yapar)
Cilt tonunu düzenler
Skar dediğimiz sivilce izlerini yok eder
Hiper hidrozu çözer ( aşırı terlemeye çözüm)
İnce kırışıklıkları ortadan kaldırır ve derin kırışıklıkları uzun vadede yani 6 seansta düzeltir.Ve doğal bir görünüm sağlarken mimiklerinizi yok etmez.
Cilt çatlaklarını giderir
Yüzdeki kılcal damar sorununu çözer
Genişlemiş gözenekleri küçültür.
Sebum dediğimiz aşırı yağ üretimini dengeler.
Boyun, Gıdı ve Yüz ovalinde toparlanma sağlar
Vücut ve kol sarkmalarını giderir.

 

Altın başlıklı cilt yenileme

yüzdeki lekeler tamamen yok edilebilir

UYGULAMA SONRASI UYMANIZ GEREKEN KURALLAR

Sekiz saat boyunca uygulama yapılan alana su değdirilmeyecek
Makyaj yapılmayacak
Hiç kimse ile temas edilmeyecek birkaç saat yeterli.
5-6 saatlik süre içerisinde ciltte kızarıklık olabilir , işlem sonrasında bepanthen veya madicasol kremler kullanılır.( iyileşmeyi hızlandırır)
2 gün boyunca buhar ve sıcak su’dan uzak durulmalı.
İşlem yapıldığı gün güneşlenmekten kaçınılmalı.
Ciltte ufak kabuklanmalar olur , öyle minik çil gibi görünür, onlarla oynanmamalı ve krem sürülerek yumuşayıp cilt üzerinden kendiliğinden düşmesi beklenmeli.

Uygulamadan bir gün sonra bile ciltte değişiklikler göze çapacaktır ama takriben bir ay sonra bariz bir değişiklik göreceksiniz. Estetik olmadan gençlik yıllarınıza geri gideceksiniz.

Size uygun seans sayısını öğrenmek içi uzmanınıza görünmeniz gerekmektedir. Cildin durumu seans sayısını belirler ve mükemmel sonuç iyi bir tespitten sonra izlenecek yol ile mümkün olur.

Fark var Altın başlıklı bakım hizmeti sunan AİSHWA Center var

Altın başlıklı RFX bakım seansları uygulamalar esnasında ortaya koyduğu sonuçlar bakımından inanılmaz etkileri ortaya sermiştir. Pek çok kadın için mucize olarak tanımlanabilecek etkilerini sayısı üçü geçmeyen seanslar sürecinde defalarca gözlemiş durumdayız. AİSHWA beauty Center Olarak bu anlamda onlarca üyemiz bu teknolojinin sağladığı avantajı kullanarak hayatlarında kendilerini daha mükemmel hissediyorlar.

Sizlerde altın başlıklı bakım uygulamalarımızın eşsiz avantajlarını deneyimleyerek güzelliğinizin sınırsızlığını keşfedebilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfetmeniz ve daha mutlu daha öz güveni yüksek bir yaşam sürmeniz için hiç bir engel yok. Merkezimize gelin sonuçları ve daha önce bu deneyimi yaşamış olan üyelerimizin tecrübelerini ve kazanımlarını kendiniz de gözlemleyin. Yeni bir kendinizin neler yapabileceğini nasıl daha mutlu ve öz güvenli olabileceğinizi kendiniz kanaat getirin. Daha güzel olmak elinizde, daha pırıltılı bir cilde sahip olmak elinizde, düşlerinizden bile daha mutlu olmak elinizde. Biz AİSHWA Beauty olarak size bu amaçta eşlik etmekten onur duyarız.

Daha güncel bilgiler için https://www.instagram.com/aishwabeauty/ adresinden bizi takip edebilirsiniz.

 

İnstagram da biz https://www.instagram.com/aishwabeauty/ bizi takip edebilirsiniz

Sitemizde yapılan bu açıklamaların ticari ve ya reklamsal bir amacı yoktur. Genel anlamda sıkça karşılaştığımız sorular ve yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasıdır. Kurum olarak hizmetlerimizi görmek isterseniz hizmetlerimiz sekmesine bakarak değerlendirebilirsiniz. Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu anlamda konularla ilgili yapılmış araştırmalar, hocalarımızın yazmış olduğu değerli makaleleri kaynak olarak değerlendirilerek tamamen bilgilendirme amacıyla site içeriklerimiz de kullandık. Bu anlamda amacımız sadece ve sadece ziyaretçilerimizi bilgilendirmektir.
Sizler için ayrıca sıkça sorulan sorulan bölümümüzü hizmete açtık.  Bu bölümde bize hizmetlerimiz hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtları hizmetlerimizden inceleyebilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

İçerikte verilen bilgilerle ilgili yalnış anlaşılma ve algılarla ilgili hiç bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.  İçerikte geçen bilgileri ayrıca farklı kaynaklardan araştırıp  bilgi edinebilirsiniz.

 

Back To Top